PREFABRİK ÜRÜNLERİMİZ

PREFABRİK

Günümüzde en fazla ilgi gören, değişime ayak uyduran sektörlerden biri prefabrik yapı sektörü. Betonarme yapılardan daha ekonomik oluşu, her bütçeye uygunluğu, insanlara kendini daha da yakın hissettiriyor. Her yere taşınabiliyor olması, modüler olması, mevsim koşullarına uygun olarak üretiliyor olması tercih sebepleri arasında. Pratik, kısa sürede üretilen prefabrik yapıların inşasında çelik, çimento gibi malzemeler kullanılıyor. Yani betona ihtiyaç yok. Tek katlı, çift katlı olarak tasarlanabilen prefabrik evler son yıllarda ilgi gördükçe yapı alanları da daha çok genişliyor. Doğaya dönüş olarak ta adlandırılabileceğimiz müstakil yapılar malzemelerinin esnek olmasından ve diğer yapı malzemelerinden daha hafif olmasından dolayı depreme karşı ve toprak olaylarına karşı olan riskleri en aza indiriyor.

Kurulumu önceden planlanıyor, müşterinin isteğine göre projesi çiziliyor ve tek kalıp üzerinden çıkarılıyor. Parçaları fabrikalarda hazırlanıyor, montajı yapılacağı yere getiriliyor, parçaları birleştirilerek yapı oluşturuluyor. Beton zemin üzerine de monte edilebilen prefabrik yapılar evler, okullar, sosyal tesisler, hastaneler, kamplar, havuzlar, şantiye yapıları olarak karşımıza çıkıyor.

Çevreyi kirletmeyen, zaman kaybı yaşatmayan yapılar her isteğe karşılık verebilecek donanımda.

Odalar, wc, banyo, balkon, veranda müşterinin isteğine göre şekillendiriliyor. Yapıların dıştan estetik görünümünün yanı sıra aynı zamanda iç yapısı da ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte. Elektrik, temiz su, pis su, ısıtma, soğutma tesisatları, pencere, kapı ünitelerinin montajı, mermer, seramik kaplaması da yapılıyor. İç ve dış duvarlarında fibercement, PVC, yalı baskı, sıvalı mantolama, bisküvi tuğla gibi çeşitler kullanılabiliyor. Sağlam, ekonomik, hızlı, uzun ömürlü prefabrik evler Türkiye’nin dört bir yanında üretilip montajlanabiliyor. Özellikle deprem ülkesi olan topraklar için prefabrik yapılar, iyi bir seçenek hem de yüksek katlı betonarme binalara göre tek katlı veya çift katlı sağlıklı evlerde oturmak için iyi bir seçenek.

Tek Katlı Prefabrik Ev Tek Katlı Prefabrik Ev
Tek Katlı Prefabrik Ev Tek Katlı Prefabrik Ev
Tek Katlı Prefabrik Ev Tek Katlı Prefabrik Ev
Tek Katlı Prefabrik Ev Tek Katlı Prefabrik Ev